Ostatnio coraz więcej par decyduje się na sesję narzeczeńską i uważam, że to wspaniały pomysł. Powodów jest co najmniej kilka! Takie zdj...

Wielkanocna sesja narzeczeńska

/
4 Comments

Ostatnio coraz więcej par decyduje się na sesję narzeczeńską i uważam, że to wspaniały pomysł. Powodów jest co najmniej kilka! Takie zdjęcia to przeważnie Wasza pierwsza przygoda z profesjonalnym fotografem, pozwoli Wam poznać samych siebie, oswoić się z obiektywem aparatu, dzięki czemu sesja ślubna nie będzie już taka straszna. Poza tym, macie więcej możliwości, niż przy sesji po ślubie. Możecie dowolnie ustalić wizerunek, wybrać gadżety i miejsce. To też fantastyczna okazja, by uwiecznić okres Waszego narzeczeństwa, z głównym bohaterem w postaci pierścionka zaręczynowego. Jeśli planujecie rozsyłać do swoich bliskich "save the date", możecie rozważyć fotografię z datą Waszego ślubu, lub dołączyć taką do zaproszeń, dzięki czemu będą one bardziej spersonalizowane. Cena takiej przyjemności też wcale nie musi być wysoka. Możecie przecież zdecydować się na początkującego fotografa, który często oferuje taką usługę nawet za darmo. Biorąc pod uwagę bardziej doświadczonych specjalistów trzeba liczyć się z ceną wysokości od 800 zł do 1500 zł. A co zyskujecie? Świetną zabawę, fantastyczne zdjęcia i pamiątkę na całe życie :).

Co Wy myślicie o takich sesjach? Hot or not? :)
SMACZNEGO JAJKA! 

***
Autor zdjęć:  Galaxie Andrews


You may also like

4 komentarze:

 1. Jak dla mnie świetny pomysł, szkoda, że my nie wpadliśmy na taki wiele lat temu. :) Bardzo mi się podoba taka klimatyczna sesja, ciekawe zdjęcia, ujęcia, fantastyczna pamiątka. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny pomysł i przepiękna sesja! Jestem pod wrażeniem :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna sesja, uważam, że każdy powinien zatrzymać swoją młodość i miłość na fotografiach, choćby dla kolejnego pokolenia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękne zdjęcia! Też mieliśmy taką sesję, a dokładniej mój mąż wpadł na pomysł żeby się na sesji oświadczyć :) Także mieliśmy zaręczyny, a chwilę później plener ;)
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń