Nie, video w ogóle nie wchodzi w grę. To żadne widzimisię, my po prostu tego nie potrzebujemy. Poza tym, przecież na każdym kroku szukamy...

Misja Wesele: Dlaczego jednak zdecydowaliśmy się na Video?

/
12 Comments

Nie, video w ogóle nie wchodzi w grę. To żadne widzimisię, my po prostu tego nie potrzebujemy. Poza tym, przecież na każdym kroku szukamy oszczędności, więc dodatkowa ekipa filmowa wcale w tym nie pomoże. Właściwie, błagam! Kto ogląda później te filmy? Wątpię nawet, żeby Państwo Młodzi obejrzeli go więcej niż raz po ślubie. Zatem, jest to całkowita strata pieniędzy. Przecież możemy poprosić znajomych, żeby coś tam kręcili. Złożymy to później w jedną całość i będzie super film ślubny i to za darmo!

Myślisz tak samo? Właściwie moglibyśmy przybić sobie piątki, ale... kilka miesięcy temu zobaczyłam to:i... PRZEPADŁAM! Jak w ogóle mogłabym ich nie zatrudnić!? Przecież to istna bajka! Świetny, genialnie zmontowany teledysk, a do tego krótki film ślubny uwieczniający tylko to, co naprawdę najważniejsze. Na premierę takiego filmu czeka się z niecierpliwością, obgryzając paznokcie! Pierwszy seans to plejada gwiazd - Państwo Młodzi, Rodzice, dziadkowie, przyjaciele, nic tylko rozłożyć czerwony dywan, rozwinąć ekran i oglądać! W trakcie - łzy wzruszenia, śmiech i świetna zabawa, nikt nie ma czasu nawet puścić #tweet o tym, jakiej niesamowitej premiery jest właśnie świadkiem! Na koniec gratulacje i podziękowania, jeszcze tylko kilka wywiadów, zdjęcia na ściance i z fanami, żeby... obejrzeć to raz jeszcze! ... i jeszcze! ... I JESZCZE!Czujecie te emocje!? To właśnie poczułam, po raz pierwszy oglądając film ich autorstwa. Nie. Właściwie to czuję to samo za każdym razem jak wypuszczają nowe reportaże. Wyobrażacie sobie, żeby wzruszać się oglądając ślub całkowicie obcych ludzi? Nie? No ja też nie! Rozumiem, żeby płakać na pogrzebach, czy podczas oglądania komedii romantycznych, lub Króla Lwa, ale tu?

Tu po prostu nie da się nie wzruszyć. Spójrzcie na ten genialny montaż, gdzie obraz jest idealnie dopasowany do muzyki, gdzie nic nie dzieje się przez przypadek, gdzie tych dwoje przysięga sobie miłość i wierność, gdzie bliscy ocierają łzy, przyjaciele się bawią. Takie trzy minuty ich teledysku, to jak bomba wypełniona mieszanką różnorakich emocji, która to mieszanka sprawia, że właściwie można by tak bez końca na to patrzeć.

Czy to jest właśnie klucz do sukcesu? No jacha! Skoro ja - centus - zdecydowałam się ich zatrudnić, to znaczy, że i Ty powinieneś/aś to zrobić! No, chyba że chcesz dać zarobić panu Marianowi, któremu kamera już lekko zarosła pajęczyną, albo filmiki kręcone pijaną ręką znajomego przy użyciu iPhone w zupełności Ci wystarczają. No ale błagam! Takich efektów, w ten sposób nie uzyskasz ;>!

Wciąż nie czujesz się przekonany/a? To spójrz raz jeszcze!A, byłabym zapomniała! Tych Panów możecie zatrudnić też do nagrania Podziękowań Dla Rodziców! Zajmą się wszystkim - od samego scenariusza, przez nagrywanie i montaż, po prezentację gotowego materiału na weselu. Łzy wzruszenia - gwarantowane!
GENTLEMAN Wedding Videos - jesteście moimi ulubieńcami! :)
You may also like

12 komentarzy:

 1. Przepiękne filmiki! :)
  #Dominik

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałam DOKŁADNIE TAK SAMO. Nagrywanie ślubu? E tam, na co to... Ale jak spojrzałam na te filmy które podesłałaś... muszę sobie to zapisać gdzieś, żeby wiedzieć do kogo się zwrócić gdy już sama będę wychodzić za mąż. Ja chcę TAKIE nagranie. :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To teraz możemy przybić sobie piątki! Koło takich filmów nie można przejść obojętnie! :)

   Usuń
 3. Wydaje mi się, że lepiej jest wybrać jednak dobrego kamerzystę. Potem w każdej chwili można zobaczyć jak to było i powspominać - piękna pamiątka!
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie! Pooszczędzamy na czymś innym :p!

   Usuń
 4. Piękne są te filmy. Wzruszyłam się, ale o to akurat u mnie nie trudno. Video to piękna pamiątka, warto się nad nią zastanowić :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też się właśnie wzruszam, jak widzę ich filmy! Mam ciary na plecach, no i dlatego wiem, że warto ich mieć na swoim ślubie! :D

   Usuń
 5. Film z wesela to niesamowita pamiątka. Ja niestety strasznie, ale to strasznie nie lubię siebie w kamerze i zdecydowanie bardziej doceniam ładne fotografie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja przywiązuję dużą wagę do fotografii, dlatego tu też byłam wybredna! :D

   Usuń
 6. Genialni - prawdziwi artyści! Coś pięknego! Ciekawe jak to wygląda od kuchni - do takiego fajnego filmiku trzeba pewnie nakręcić sporo materiału. Ale chłopaki na pewno mają swoje sposoby na to, żeby wykonać swoją pracę porządnie nie rozpraszając przy tym wszystkich podczas takiego niezwykłego dnia :) Buziaki!

  OdpowiedzUsuń