Czy zastanawialiście się kiedyś nad stworzeniem swojej własnej ślubnej strony internetowej? W jakim celu w ogóle się je tworzy, co powinn...

Misja Wesele 2017 - Ślubna strona internetowa

/
0 Comments

Czy zastanawialiście się kiedyś nad stworzeniem swojej własnej ślubnej strony internetowej?

W jakim celu w ogóle się je tworzy, co powinno się tam znaleść, czy jest to płatne oraz jakie zastosowanie posiada taka strona?
Odpowiedzi na wszystkie te pytania oraz więcej informacji, znajdziecie w poniższym poście.Zapraszam do lektury ;) 

Ślubna strona internetowa to przede wszystkim przedstawienie miłosnej historii pary młodej, poinformowanie gości o szczegółach ceremonii zaślubin, przyjęciu weselnym, zaprezentowaniu zdjęć narzeczonych i ich rodzin, przekazanie ważnych informacji dotyczących zakwaterowania, transportu, poprawin, sporządzonej listy prezentów oraz możliwość potwierdzenia swojej obecności na ślubie! :)

Jak pewnie wiecie, mój ślub będzie międzynarodowy, dlatego też mam do przekazania wiele informacji na temat hoteli, transportu z Warszawy do miasta w którym odbędzie się wesele, co warto zwiedzić, gdzie warto iść do restauracji itp. 

Moja ślubna strona internetowa jest sporządzona w języku angielskim i składa się z czterech zakładek: Our Wedding, Details, Photos oraz Registry.

W pierwszej zakładce znajdują się informacje o ceremonii, weselu i poprawinach. Pod opisem wydarzenia znajduje się możliwość potwierdzenia swojej obecności na wszystkich imprezach, lub zaznaczenie przybycia tylko na jednym wydarzeniu. Ta informacja natychmiast zostanie przesłana do mnie mailem ;)

W drugiej zakładce jest więcej szczegółów dotyczących zakwaterowania, transportu oraz miejsc które warto odwiedzić w Warszawie. 

Trzecia zakładka to albumy zdjęć. Tak się składa, ze nasze rodziny nie miały okazji się jeszcze osobiście poznać. Dlatego dzięki albumom, goście mogą w końcu przypisać twarze do znanych już z moich opowiadań osób. Przygotowałam album zdjęć mojej rodziny, rodziny Luisa, zdjęcia naszego pensjonatu weselnego oraz kilka albumów zdjęć z naszych zaręczyn, wakacji i sesji narzeczeńskiej. 

Ostatnia zakładka to lista prezentów weselnych. Jest to świetna alternatywa dla znanej już nam od dawna koperty. Nasza lista przygotowana jest pod kątem naszym amerykańskich gości, którzy nie znają innych praktyk prezentowych. Także aby ułatwić im wybór i zakup, wystarczy, ze kliknął "kup teraz" a prezent trafi juz pod wybrany przez nas adres. Co więcej zniknie już naszej listy prezentów aby drugi gość nie kupił przypadkiem tego samego! ;)
Tutaj młodzi mają duże pole do popisu. W Stanach Zjednoczonych praktycznie każdy większy sklep ma możliwość stworzenia swojej listy prezentów i podpięcia jej pod wybraną stronę internetową. 


Stworzenie swojej strony internetowej to dużo świetnej zabawy i do tego wspaniała pamiątka na przyszłość. Utworzenie strony jest całkowicie bezpłatne, wystarczy zalogować się na odpowiedniej stronie podając swój adres mailowy i można zacząć tworzenie swojej indywidulnej witryny ślubnej. 

Podaje wam kilka przykładowych linków:
http://www.zankyou.com/pl
http://theknot.com.com/
http://stronaslubna.com/

Zapraszam Was, też  do odwiedzenia naszej ślubnej strony internetowej :


https://www.theknot.com/us/marta-molska-and-luis-peralta-may-2017Marta Molska, 19.03.2017You may also like

Brak komentarzy: