Jak pisałam już Wam we wcześniejszych moich wpisach, udało mi się wziąć udział w programie telewizyjnym  TVN Style "W czym do ślubu&...

Misja Wesele 2017 - W czym do slubu

/
2 Comments
Jak pisałam już Wam we wcześniejszych moich wpisach, udało mi się wziąć udział w programie telewizyjnym  TVN Style "W czym do ślubu" prowadzonym przez Izabele Janachowską.Trwa już tydzień emisyjny więc mogę się z Wami podzielić moimi odczuciami z programu i udostępnić Wam kilka przedpremierowych filmików.

Sam program przypomina znany z produkcji  TVN "I nie opuszczę cię aż do ślubu", aczkolwiek nasz program dotyczy wyłącznie wyboru sukni ślubnej i stroju dla osoby towarzyszącej panny młodej. W moim przypadku jest to moja mama. Mój odcinek jest numerem dziewiątym i ostatnim w serii z ramówki wiosennej. 

W programie zobaczycie jak z 5 kreacji wybranych przeze mnie, moją mamę i Izabele Janachowską, wybieram tą jedyną suknie ślubną, w której pójdę do ślubu

Zobaczcie filmiki i oglądajcie nas koniecznie w niedzielę 14 maja o 13:40 na TVN Style!
Powtórki odcinka:
poniedziałek, 15 maja, 15:40
czwartek, 18 maja, 21:30
piątek, 19 maja 14:15 i 23:30
sobota, 20 maja, 14:30


fot. http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/w-czym-do-slubu-izabela-janachowska-tvn-styleYou may also like

2 komentarze:

 1. Aaaa, oglądałam! Piękna suknia, Marta wyglądasz w niej zjawiskowo, niewinnie i niegrzecznie jednocześnie:-). Zresztą obie dokonałyście idealnego wyboru, obie w swoich kreacjach wyglądacie przepięknie:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje bardzo <3
   Jestem bardzo zadowolona z programu i wyboru sukni :)

   Usuń