W UBIEGŁĄ SOBOTĘ 27 MAJA 2017  NADSZEDŁ TEN WIELKI DZIEŃ, KIEDY SPEŁNIŁAM SWOJE MARZENIA O IDEALNYM ŚLUBIE I WYSZŁAM ZA MĄŻ !!   SPOKOJNI...

Misja Wesele 2017 - Ślub w plenerze

/
0 Comments
W UBIEGŁĄ SOBOTĘ 27 MAJA 2017  NADSZEDŁ TEN WIELKI DZIEŃ, KIEDY SPEŁNIŁAM SWOJE MARZENIA O IDEALNYM ŚLUBIE I WYSZŁAM ZA MĄŻ !! 
 SPOKOJNIE MOGE POWIEDZIEĆ, ŻE ŚLUB MIAŁAM JAK Z BAJKI!

NASZA PIĘKNA CEREMONIA ŚLUBNA ODBYŁA SIĘ W KAZIMIERZU DOLNYM W WOJEWÓDZTWIE LUBELSKIM W MALOWNICZYM PENSJONACIE "LIPOWA DOLINA".


CEREMONIA ODBYŁA SIE NA SWIEŻYM POWIETRZU POD DREWNIANĄ WIATĄ, A WESELE W CHACIE OBOK. IDĄC TYM TROPEM MOŻECIE DOMYŚLIĆ SIĘ, ŻE TAŃCE BYŁY POD CHMURKĄ NA TRAWIE I DREWNIANYM PARKIECIE.

RUSTYKALNY STYL NASZEGO WESELA ZACHWYCIŁ WSZYSTKICH GOŚCI.

TO UROKLIWE MIEJSCE STAŁO SIE  JESZCZE PIĘKNIEJSZE DODAJĄC ODPOWIEDNIE DEKORACJE ŚLUBNE I SEZONOWE ŚWIEŻE KWIATY.

WYKONANIE WSZYSTKICH DEKORACJI ZAWDZIĘCZAM PANI AGNIESZCE GŁOWACKIEJ - DEKORATORCE I WLAŚCIELCE SKLEPU " LAWENDA" MIESZCZĄCYM SIĘ W KAZIMIERZU DOLNYM.


PANI AGNIESZKO, DZIEKUJE ZA ŚWIETNIE WYKONANĄ PRACE, KONKURENCYJNE CENY, NIESAMOWITE PODJŚCIE, CIERPLIWOŚĆ, PROFESJONALIZM, ZA WYSŁUCHANIE MNIE I ŚWIETNĄ REALIZACJE Z MOICH WSZYSTKICH INSPIRACJI. 
PANI AGNIESZKA SPELNIŁA MOJE MARZENIA O ŚLUBIE IDEALNYM!

KAŻDY SZCZEGÓŁ BYŁ TAK DOPRACOWANY, WYPIESZCZONY I PRZYGOTOWANY, ŻE KAŻDY KRYTYK BY SIĘ ZACHWYCIŁ.

KONIECZNNIE ZNAJDŹCIE ICH NA: FACEBOOKU INSTAGRAMIE

JESTEM SZCZĘŚLIWA, ŻE MOGŁM PRZEŻYĆ TAK WAŻNY DLA MNIE DZIEŃ W TAK PIĘKNYM MIEJSCU, I ZA TO SERDECZNIE DZIĘKUJE PANOM Z LIPOWEJ DOLINY: ARTUROWI CZYŻYCKIEMU I ANDRZEJOWI JAKUBCZYK! 

DZIĘKUJE ZA WSPANIAŁE WESELE, OBSŁUGĘ, PRZEPYSZNE JEDZENIE I FANTASTYCZNY TEAM.


POLECAM!
MARTA PERALTA-MOLSKA


                                                       


You may also like

Brak komentarzy: