TieVeil tworzą młodzi ludzie, którzy swoją pracę wykonują z pasją i zaangażowaniem. Planowane przez nas uroczystości są zawsze dopięte na o...

KONSULTANCI

/
0 Comments
TieVeil tworzą młodzi ludzie, którzy swoją pracę wykonują z pasją i zaangażowaniem. Planowane przez nas uroczystości są zawsze dopięte na ostatni guzik, ponieważ cechuje nas wyjątkowa dbałość o szczegóły. Śledząc najnowsze trendy branży ślubnej, wsłuchując się w oczekiwania i potrzeby Narzeczonych, szukając zewsząd inspiracji tworzymy wydarzenia o niepowtarzalnym, osobistym charakterze. 

NASZA EKIPA


Dominika Soja-Blat
Wedding Planner

Absolwentka Kognitywistki na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, o specjalności psycholog mediów i reklamy. Od wielu lat Event Plannerka z zamiłowania. W latach 2014-2015 prawa ręka koordynatora cyklicznych spotkań w ramach projektu Przedsiębiorcza Kobieta Kraków. Obecnie jest odpowiedzialna za wizerunek firmy TieVeil, wdrażanie nowych pomysłów, kontakt z klientami i organizację uroczystości. Zorganizowana i dokładna, profesjonalistka w każdym calu. Miłośniczka branży ślubnej, dla której preferencje i oczekiwania Narzeczonych są stawiane na pierwszym miejscu. Tworzone przez nią uroczystości mają zawsze wyjątkowy, osobisty charakter. 

e-mail: dominikasojablat@tieveil.pl
tel. +48 667 138 689


Sebastian Rzeszutek
Wedding Planner

Absolwent Inżynierii Materiałowej na Uniwersytecie Rzeszowskim, przewodniczący Samorządu Studentów Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego Uniwersytetu Rzeszowskiego. Od czterech lat też członek Rady Wydziału. Wielokrotny działacz sztabu do spraw sceny i zespołów popularnego wydarzenia Kulturalia organizowanego w Rzeszowie. Koordynator akcji charytatywnych. Miłośnik sztuki i rękodzieła, urodzony artysta, z niezaprzeczalnym talentem i zmysłem. Certyfikowany Dekorator Wnętrz. W TieVeil jest odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych klientów i dział zajmujący się dekoracjami podczas organizacji uroczystości. Uczciwy, zdeterminowany i precyzyjny we wszystkim co robi. 

e-mail: sebastianrzeszutek@tieveil.pl
tel: +48 601 259 995

Brak komentarzy: